Super Mario Run

3.0.5 için Android

Super Mario Run sonunda Android'de!

4.1

9

510.9k

Rate this App

iOS'taki görkemli başlangıcından sonra Nintendo'nun mobil oyunlar için en yeni iddiası artık Android üzerinde. Super Mario Run'da sonunda akıllı telefonlar üzerinde resmi sürümleri ile birlikte ilk kez tüm Mario maceralarının keyfini çıkarabileceksiniz.

Orijinal oyun açısından Super Mario Run'daki esas farklılık bu kez Mario'nun otomatik olarak koşuyor olması. Böylece oyuncular zıplamaya odaklanırlar ve fren yapma, sağa ya da sola gitme, saldırma ve kötü adamlardan kaçma gibi manevraları kontrol ederler. Bu değişikliğin ötesinde oyunun özü aynıdır: bizim favori tesisatçımız altınları toplamak ve seviyenin sonuna geldiğini gösteren bayrağı çekene kadar rakiplerini yenmek zorundadır.

Super Mario Run'da üç oyun modu mevcuttur: Bowser'ın kontrolünden Prenses Peach'i kurtarmak için oyunda ilerlemeniz ve seviyeleri geçmeniz gereken hikaye modu. Ayrıca, diğer oyuncularla yüzleşeceğiniz bir yarış modu ve kendi eşsiz seviyenizi oluşturmanız için de üçüncü bir seçenek yer alır. Ebette, oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız olucak.

Hikaye modunda, 6 farklı dünya ve 24 seviye boyunca ilerlersiniz. Fakat, sadece bir kaç seviye ücretsizdir. Belli bir noktadan sonra, yeni seviyelere ulaşmak için uygulama içi satın alım gerçekleştirmeniz gerekir. Tepelerde, büyük mağaralarda, hava kalelerinde ya da kaleler içindeki derinliklerde ilerlerken Prenses Peach'i kurtarmak için durmadan koşun ve zıplayın.

Yarış modunda ise arkadaşlarınıza ya da tüm dünyadan diğer kullanıcılara karşı yarışabilirsiniz. Diğer kullanıcıların skorlarını yenmeye çalışın, daha çok altın toplayın, daha stilli akrobasi hareketleri yapın ve Toads'un onayını kazanın. Gerçekten yeterince iyiyseniz, Toads sizin krallığınıza taşınır.

Tüm bunların yanı sıra, Super Mario Run oyununda ayrıca Toads tarafından sunulan binaları ve diğer nesneleri yerleştirerek kendi kraliyetinizi oluşturma seçeneğine de sahip olucaksınız, Toads bu nesneleri diğer rakiplere ve arkadaşlarına karşı yarışırken daha önce kazandı. 100'e kadar farklı nesneyi yerleştirme şansını kazanıcaksınız.
Uptodown X